| Hmotnosť | 1,46 kg |
|---|---|
| MJ | 50 ks |
| Rozmer | 700x1100mm |
| Tvar | rolované |
| Typ | |
| Minimálny odber | 1 balenie |
| Materiál | 1A primár |
| Balenie/MJ | 10 |
| Farba | Šedá |
| Hrúbka mm/my | 0,02mm/20my |
| Objem/l | 120 litrov |
| Hrúbka - typ | typ 20 |
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 700x1100mm/0,02mm/typ 20, šedé, 120 litrov, 50 ks
3,65 € bez DPH
4,49 € s DPH
Použitie: vrecia veľké, ľahší komunálny odpad
Na sklade
Súvisiace produkty
HDPE - Mikroténové vrecia
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 500x600mm/0,008mm, čierne, 35 litrov, 20 ks
0,57 € s DPH
HDPE - Mikroténové vrecia
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 700x1100mm/0,02mm/typ 20, transparentné, 120 litrov, 50 ks
4,82 € s DPH
HDPE - Mikroténové vrecia
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 630x850mm/0,010mm, biele, 70 litrov, 40 ks
1,16 € s DPH
HDPE - Mikroténové vrecia
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 630x740mm/0,010mm, transparentné, 65 litrov, 50 ks
0,97 € s DPH
HDPE - Mikroténové vrecia
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 390x500mm/0,007mm, šedé, 18 litrov, 50 ks
0,41 € s DPH
HDPE - Mikroténové vrecia
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 500x600mm/0,007mm, šedé, 35 litrov, 50 ks
0,55 € s DPH
HDPE - Mikroténové vrecia
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 700x1100mm/0,02mm/typ 20, žlté, 120 litrov, 50 ks
5,40 € s DPH
HDPE - Mikroténové vrecia
HDPE – Mikroténové vrecia na odpad 700x1100mm/0,02mm/typ 20, zelené, 120 litrov, 50 ks
5,40 € s DPH

