| Hmotnosť | 2,53 kg |
|---|---|
| MJ | 15 ks |
| Rozmer | 1000x1200mm |
| Tvar | rolované |
| Typ | |
| Minimálny odber | 1 balenie |
| Materiál | regranulát |
| Balenie/MJ | 10 |
| Farba | Červená |
| Hrúbka mm/my | 0,05mm/50my |
| Objem/l | 220 litrov |
| Hrúbka - typ | typ 70 |
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 1000x1200mm/0,05mm/typ 70, červené, 220 litrov, 15 ks
2,81 € bez DPH
3,46 € s DPH
Použitie: vrecia extra veľké, separovaný zber, kovy, plechovky, tetrapaky
Na sklade
Súvisiace produkty
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 500x600mm/0,03mm/typ 50, čierne, 35 litrov, 25 ks
0,79 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 550x1000mm/0,13mm/typ 130, transparentné, 90 litrov, 1 ks
0,30 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,08mm/typ 100, modré, 120 litrov, 15 ks
3,57 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 600x700mm/0,03mm/typ 50, čierne, 60 litrov, 25 ks
1,12 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,04mm/typ 60, modré, 120 litrov, 25 ks
2,62 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 550x1000mm/0,15mm/typ 150, čierne, 90 litrov, 1 ks
0,30 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 600x800mm/0,04mm/typ 60, biele, 70 litrov, 25 ks
1,70 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,035mm/typ 60, modré, 120 litrov, 25 ks
2,32 € s DPH

