| Hmotnosť | 0,98 kg |
|---|---|
| MJ | 25 ks |
| Rozmer | 700x1100mm |
| Tvar | rolované |
| Typ | |
| Minimálny odber | 1 balenie |
| Materiál | regranulát |
| Balenie/MJ | 10 |
| Farba | Čierna |
| Hrúbka mm/my | 0,03mm/30my |
| Objem/l | 120 litrov |
| Hrúbka - typ | ECONOMY |
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,030mm/ECONOMY, čierne, 120 litrov, 25 ks
1,69 € bez DPH
2,08 € s DPH
Použitie: vrecia veľké, ľahší komunálny odpad
Na sklade
Súvisiace produkty
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,04mm/typ 60, transparentné, 120 litrov, 25 ks
2,66 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,04mm/typ 60, žlté, 120 litrov, 25 ks
2,66 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 500x600mm/0,03mm/typ 50, žlté, 35 litrov, 25 ks
0,84 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 600x800mm/0,03mm/typ 50, červené, 70 litrov, 25 ks
1,45 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,05mm/typ 70, červené, 120 litrov, 25 ks
3,53 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 500x600mm/0,03mm/typ 50, čierne, 35 litrov, 25 ks
0,79 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,035mm/typ 60, modré, 120 litrov, 25 ks
2,32 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,035mm/typ 60, čierne, 120 litrov, 25 ks
2,24 € s DPH

