| Hmotnosť | 1,63 kg |
|---|---|
| MJ | 25 ks |
| Rozmer | 700x1100mm |
| Tvar | rolované |
| Typ | |
| Minimálny odber | 1 balenie |
| Materiál | regranulát |
| Balenie/MJ | 8 |
| Farba | Čierna |
| Hrúbka mm/my | 0,05mm/50my |
| Objem/l | 120 litrov |
| Hrúbka - typ | typ 70 |
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,05mm/typ 70, čierne, 120 litrov, 25 ks
2,70 € bez DPH
3,32 € s DPH
Použitie: vrecia veľké, stredne ťažký komunálny odpad
Na sklade
Súvisiace produkty
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,10mm/typ 120, čierne, 120 litrov, 10 ks
2,71 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,04mm/typ 60, čierne, 120 litrov, 25 ks
2,53 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 500x600mm/0,03mm/typ 50, čierne, 35 litrov, 25 ks
0,79 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 550x1000mm/0,13mm/typ 130, transparentné, 90 litrov, 1 ks
0,30 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 550x1000mm/0,15mm/typ 150, čierne, 90 litrov, 1 ks
0,30 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,07mm/typ 90, čierne, 120 litrov, 20 ks
3,99 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,04mm/typ 60, modré, 120 litrov, 25 ks
2,62 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 600x800mm/0,03mm/typ 50, červené, 70 litrov, 25 ks
1,45 € s DPH

