| Hmotnosť | 1,72 kg |
|---|---|
| MJ | 10 ks |
| Rozmer | 900x1300mm |
| Tvar | rolované |
| Typ | |
| Minimálny odber | 1 balenie |
| Materiál | regranulát |
| Balenie/MJ | 10 |
| Farba | Čierna |
| Hrúbka mm/my | 0,09mm/90my |
| Objem/l | 160 litrov |
| Hrúbka - typ | typ 100 |
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 900x1300mm/0,09mm/typ 100, čierne, 160 litrov, 10 ks
3,15 € bez DPH
3,87 € s DPH
Použitie: vrecia veľké, ťažký komunálny odpad
Na sklade
Súvisiace produkty
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 600x800mm/0,03mm/typ 50, červené, 70 litrov, 25 ks
1,45 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 600x700mm/0,03mm/typ 50, čierne, 60 litrov, 25 ks
1,12 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,035mm/typ 60, čierne, 120 litrov, 25 ks
2,24 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,04mm/typ 60, žlté, 120 litrov, 25 ks
2,66 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,08mm/typ 100, modré, 120 litrov, 15 ks
3,57 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,05mm/typ 70, čierne, 120 litrov, 25 ks
3,32 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 700x1100mm/0,04mm/typ 60, červené, 120 litrov, 25 ks
2,66 € s DPH
LDPE - Igelitové vrecia
LDPE – Igelitové vrecia na odpad 600x800mm/0,04mm/typ 60, biele, 70 litrov, 25 ks
1,70 € s DPH

